Blacharz i lakiernik samochodu - Auto Central z Krakowa

  • Holowanie pojazdu z miejsca wypadku i naprawy bezgotówkowe
holowanie

Oferujemy Państwu pomoc w razie wypadku samochodowego. Zajmujemy się nie tylko naprawą pojazdów, lecz także ich odholowywaniem do naszego warsztatu. W każdej chwili jesteśmy gotowi przyjąć zgłoszenie o kolizji i pojechać po Państwa samochód na miejsce zdarzenia. Nasz pracownik zajmie się wszystkimi formalnościami w firmie ubezpieczeniowej i sprowadzi rzeczoznawcę, który oszacuje koszty naprawy. Dzięki profesjonalnej pomocy będziecie mogli Państwo poczuć się bezpiecznie i spokojnie już w pierwszych godzinach po stłuczce lub innym wypadku. W razie potrzeby mogą Państwo skorzystać z naszego samochodu zastępczego.

Decyzję o sposobie naprawy samochodu uzgadniamy z Państwem. Wszystkim naszym klientom proponujemy naprawy bezgotówkowe, które nie wymagają od Państwa wyłożenia środków finansowych. Gwarantujemy fachowe doradztwo.

  • Usługi blacharsko lakiernicze
lakierowanie

Naszą specjalnością są usługi blacharskie oraz lakiernicze dla samochodów osobowych i dostawczych. Naprawa blacharska wymaga użycia specjalistycznego i precyzyjnego sprzętu, który znajduje się na terenie naszego zakładu. Dzięki niemu możliwe jest przywrócenie właściwej geometrii pojazdu. Części blacharskie, które uległy uszkodzeniu, wymieniamy na nowe. Wcześniej konsultujemy się z Państwem w celu ustalenia, jakie części mamy założyć - oryginalne czy ich tańsze zamienniki.

Zajmiemy się również profesjonalnym lakierowaniem pojazdów. Proces ten ma miejsce w specjalnie do tego celu przygotowanej bezpyłowej kabinie. Zapewniamy Państwa, że stosujemy preparaty najwyższej jakości, pozwalające na osiągnięcie długotrwałych rezultatów. Gwarancją solidnego wykonania prac są nasi pracownicy - specjaliści, posiadający wieloletnie doświadczenie i uczestniczący w licznych szkoleniach dla blacharzy i lakierników.

Naprawy blacharskie, wykonywane w naszym warsztacie, dotyczą wszystkich materiałów wykorzystywanych w samochodach, łącznie z aluminium i tworzywami sztucznymi. Pomożemy zarówno w naprawach powypadkowych, jak i w przypadku chęci usunięcia drobnych zarysowań i śladów, powstałych na Państwa aucie na skutek otarcia przy parkowaniu lub wykonywaniu innego manewru.

Wszystkich zainteresowanych nawiązaniem współpracy z nami, prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy. Z chęcią odpowiemy na Państwa pytania i udzielimy szczegółowych informacji o zakresie naszej działalności.

Designed by OOX.PL